Kevätkokous + tutustumistapahtuma

Lauantaina 22.4.2017 pidetään Velo Saimaan sääntömääräinen kevätkokous Annilassa, jonka jälkeen klo 16 ohjelmassa on vapaamuotoinen pyöräily ryhmissä ja saunailta. Jäsenet ovat tervetulleita kevätkokoukseen kuulemaan seuran ajankohtaiset asiat. Tämän jälkeen starttaaville pyörälenkeille ja saunailtaan voivat osallistua myös seuraan kuulumattomat. Seuraan kuulumattomille osallistuminen maksaa 5 euroa, seuran jäsenille maksu on vapaaehtoinen. Maksulla katetaan tilavuokrasta ja tarjottavista syötävistä koituvia kustannuksia.

Katso lisätiedot ja ilmoittaudu mukaan pyöräilemään ja saunailtaan tästä linkistä: https://goo.gl/forms/KPGEbJUMiy6kbe1E3.

Kokouskutsu ja esityslista on lähetetty Velo Saimaa ry:n jäsenille sähköpostitse.

No Replies to "Kevätkokous + tutustumistapahtuma"


    Got something to say?

    Some html is OK